20 Cze

Nasi prelegenci – Agnieszka Pietlicka

Agnieszka Pietlicka od 15 lat przekłada idee Porozumienia bez Przemocy na życie codzienne. Jak mówi – „z większym lub mniejszym sukcesem, co łagodnie daje mi okazję do ćwiczenia pokory. Za każdym razem warto”

Porozumienie odkrywała w Niemczech, Szwajcarii, Francji, Polsce i USA – m.in. na warsztatach z Marshallem Rosenbergiem. Jako certyfikowana trenerka NVC dzieli się tą filozofią z rozmaitymi grupami zawodowymi w ramach warsztatów, mediacji, indywidualnych sesji. 

Towarzyszenie ludziom na żyrafiej ścieżce jest moją pasją. Szukam odpowiedzi na pytanie: co łączy ludzi, usprawnia dialog, umożliwia kooperację niezależnie od tego skąd pochodzą, jak wygląda ich bagaż doświadczeń i w jakim kontekście pracują?”

Szczególnymi zagadnieniami, którym Agnieszka poświęca swoje warsztaty są złość, poczucie winy i przekonania, zwłaszcza te, które nas nie uskrzydlają.

Na sobotnim wykładzie z elementami warsztatu zajmie się jednym z nich.

Zajrzyjcie do opisu i zapiszcie się już teraz – jesteśmy przekonani, że to spotkanie będzie pierwszym krokiem na drodze ku zmianie.

https://evenea.pl/imprezy/konferencje/katowice/gdy-jestem-mniej-niz-doskonala-warsztat-z-agnieszka-pietlicka-156975/?source=directory

Skomentuj

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.