24 Wrz

Wydawnictwa na konferencji

Na konferencji będzie można kupić książki kilku wyjątkowych wydawnictw:

Wydawnictwo ZAKAMARKI  wydaje cenione na całym świecie i tłumaczone na dziesiątki języków szwedzkie książki dla dzieci. Wśród wydawniczej oferty można znaleźć książki obrazkowe dla młodszych dzieci, ciekawych propozycji dla dzieci starszych, czytających już samodzielnie, wciągające serie.
MAMANIA  powstała z myślą o tych wszystkich, dla których rodzicielstwo to jedna z najważniejszych przygód życia. Wydawnictwo wydaje książki, które skłaniają do refleksji, wspierają świadome rodzicielstwo i inspirują do własnych poszukiwań. Wydawnictwo Mamania to też dobre serie dla dzieci oraz piękne pozycje dla najmłodszych czytelników.
Wydawnictwo ELEMENT  jest młodym i prężnym wydawnictwem, którego historia zaczęła się od odkrycia książki Kena Robinsona pt. „Uchwycić Żywioł. O tym, jak znalezienie pasji zmienia wszystko”. Ich misją jest inspirować. Wydawnictwo skupia wokół siebie tych, którzy, jak oni cenią kreatywność.
DIALOGUE UNLIMITED  prowadzi małe i ambitne wydawnictwo „Porozumiewajmy się”, które powstało z myślą o polskich żyrafach i z misją wprowadzenia na rynek literatury z zakresu Porozumienia bez Przemocy w języku polskim.  

Skomentuj

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.